Turystyka

Obiekty turystyczne z dostępem do wody cieszą się większym zainteresowaniem gości. A dzięki systemowi Waterly możesz jeszcze bardziej podnieść wartość swojego obiektu i zwiększyć liczbę odwiedzających go gości.
A jak to zrobić? Zainstaluj nasze boje pomiarowe w akwenie, z którego korzystają goście Twojego obiektu, a następnie pokaż światu jakość i czystość tamtejszej wody. Czystość i wysoka jakość wody to bezpieczeństwo Twoich gości, a to konkretny atut, który warto wyeksponować.

Informacja o stanie wód automatycznie trafi do ogólnodostępnej aplikacji Waterly i każdy będzie mógł ją sprawdzić. Ponadto Twój obiekt zdobędzie dodatkową promocję w naszej aplikacji poprzez informację o tym, kto ufundował okoliczny monitoring wody wraz z odnośnikiem do Twojego obiektu.

Jeśli tylko chcesz, możesz również zaprezentować jakość wody w otoczeniu swojego obiektu na swojej stronie internetowej. Wystarczy, że zgodnie z naszą instrukcją umieścisz na niej specjalny widżet Waterly, który na bieżąco będzie prezentował jakość wody, jej temperaturę oraz temperaturę i wilgotność powietrza.

Jeśli przy Twoim obiekcie znajduje się kąpielisko to warto również zainstalować tablicę informującą o monitoringu jakości wody. Każda tablica posiada swój własny unikalny kod QR, który przynależy do najbliższej zainstalowanej boi pomiarowej. Dzięki temu każdy z gości będzie mógł w łatwy i szybki sposób sprawdzić stan wód w swoim smartfonie.

Oprócz informacji dotyczącej stanu wód, Waterly będzie również prezentować informacje dotyczące siły falowania, a to kluczowa informacja dla wszystkich osób lubiących aktywności wodne – kitesurferów, żeglarzy czy też wędkarzy.

Najczęściej zadawane pytania

System Waterly został skonstruowany tak by działać w pełnej symbiozie ze środowiskiem. Nasze boje monitorują środowisko jednocześnie czerpiąc z niego energię słoneczną, którą przetwarzają na energię elektryczną. Dzięki temu system Waterly działa nieprzerwanie w trybie 24/7 i gdy tylko wykryje anomalnie w środowisku to natychmiast o tym alarmuje. To swoisty strażnik wody na pełen etat!

Nasze boje pomiarowe to w pełni autonomiczne urządzenia, które bez względu na pory roku, warunki atmosferyczne, dzień czy noc, w pełni wykonują swoje zadania i są swoistym strażnikiem wody. Konstrukcja zapewnia stabilność pracy podczas silnego falowania, a dzięki wykorzystaniu materiałów o wysokiej wytrzymałości, boje doskonale radzą sobie w warunkach zimowych i są całkowicie odporne na zlodowacenie tafli wody. Zatem boje Waterly pozostają w wodzie przez cały rok.

System Waterly jest w pełni bezpieczny, zarówno dla środowiska, zwierząt jak i ludzi. Został skonstruowany w taki sposób by służyć ochronie środowiska i nie wyrządzać mu żadnych szkód.

Boje Waterly posiadają na pokładzie zestaw sensorów, które monitorują takie parametry wody jak temperatura, przewodność, zasolenie, TDS, odczyn pH, potencjał ORP, ilość tlenu wyrażona w mg/l oraz natlenienie wyrażone w %. Środowisko wodne jest silnie zależne od czynników atmosferycznych, dlatego boje Waterly monitorują również temperaturę, wilgotność powietrza i co ważne, ciśnienie atmosferyczne. Ze względu na uniwersalną konstrukcję, nasze urządzenia pomiarowe można doposażyć w pomiar dodatkowych parametrów takich jak głębokość zbiornika, mętność wody czy ilość azotanów oraz fosforanów w wodzie.

Tak. Zgodnie z prawem Unii Europejskiej, cały system Waterly posiada 24 miesiące gwarancji producenta.

Skontaktuj się z nami!

Jak wdrożyć system Waterly w swoim obiekcie?